José Antonio De Morais Jardim Goiânia GO
José Marcelo Malbot Adam Paysandu -
Jorge Alberto De Souza Guimarães Maceió Al
Claudiomiro Fantoura Itapema BRASIL
Eduardo Osmer Troncoso Ascencion buenos aires
Rodolfo Segabinazzi Brasília DF
Walter Machado Da Costa Filho Brasília DF
Neyla Borges Santana Goiania  GO.
Taynara Souza Santos São Luiz MA
André Luiz Alves Ribeiro Uberlandia MG
Carlos Roberto Freitas Belo Horizonte MG
João Angelo Guidi Uberaba MG
Narciso Alberto Pereira De Souza Belo Horizonte MG
Nei Andrade Belo Horizonte MG
Oswaldo Moya  Uberlândia MG
Vitorio Manica Neto Unaí MG
Adalgizo Luiz Vargas Sarmento Campo Grande MS
Alcides Chacão Rodrigues Bonito MS
Aparecido  Benedito  Franco Campo Grande MS
Claudio Melo Correa Da Costa Campo Grande MS
Domingos Garde Filho Campo Grande MS
Emanuel Cilas Marçal Tres Lagoas MS
Enio Da Silva Oliveira Campo Grande MS
João Carlos Favero Campo Grande MS
João Rosa Campo Grande MS
Messias Faria Neto Dourados MS
Rene Mattos Rocha Filho Dourados MS
Valdemir Da Costa Jacomini Dourados MS
Valderi Jost Dourados MS
Arlindo Burato Primavera Do Leste MT
Dorival Edvino Feix Sinop MT
Heltor Realdo Schwingel Barra Do Garça MT
Bergson Marques Cavalcanti De Araujo Cabedelo PB
Terezinha Augusta Da Silva Conde PB
Zildo Envangelista De Carvalho Jaboatão Dos Guararapes PE
Adir Pan Curitiba PR
Admir Fiori Ponta Grossa PR
Alberto Prochmamm Curitiba PR
Angelo Ricci Arapongas PR
Antonio Pereira Machado Campo Mourão PR
Antonio Da Cruz Neto Cascavel PR
Antônio Inácio Abrahão Ribeiro Curitiba PR
Arno Félix Vaccari Ponta Grossa PR
Ayres Bogoni Medianeira PR
Benjamin Pinto Da Rocha Londrina PR
Boris Roters Curitiba PR
Carlos Jose Peruffo Curitiba PR
Chang Ming Chien Londrina PR
Cidrak Nunes Ferreira Ponta Grossa PR
Claudemir Coco Garcia Cianorte PR
Claudio Schleicher Missal PR
Darlou De Souza D\arisbo Toledo PR
Dirceu Galego Cianorte PR
Edison Luiz Pereira São José Dos Pinhais PR
Egon Lupchinski Curitiba PR
Egorn Alfredo Bernert Curitiba PR
Fernando Sergio Ribeiro Artigas Maringá PR
Florian Reichhardt Guarapuava PR
Francisco Jaime Lechinhoski Araucaria PR
Geraldo Caieiro Curitiba PR
Getulio Jose Pofhl Curitiba PR
Gilson Antonio Tedesco Dois Vizinho PR
Juliana Freiberger Curitiba PR
Jair José De França Curitiba PR
Jose Carlos Da Silva Maringá PR
Jose Luis Jensen Pinhais PR
Jose Sidnei Queiroz Ponta Grossa PR
José Claudio Capellari Londrina PR
José Rivelini Lopes Apucarana PR
José Silverio Moreira Campo Mourão PR
José Sérgio Kovalechen Ponta Grossa PR
Jurandir José Fagundes Curitiba PR
Klemensas Rimgauoas Juraitis Londrina PR
Lizangela Umbelina Francisco Ponta Grossa PR
Lourival Taborda Ribas Filho Cascavel PR
Lucilda Pech  Marechal Candido Randon PR
Luiz Antonio Correia Da Luz Curitiba PR
Luiz Antonio Pereira Da Silva Maringá PR
Marcelo De Amorim Leite Curitiba PR
Marco Enrico Bucci Itambaracá PR
Mauricio Simião De Oliveira Maringá PR
Mauro Antonio Azanha Ajucarana PR
Moacir Antonio Feiten Curitiba PR
Moizes Chambó Martinez Pinhais PR
Nelson Cotovicz Matinhos PR
Nerci Di Bernardo Corbélia PR
Osmair Anzzolin Curitiba PR
Osmar Knapik Santa Helena PR
Otavio Cavalini Curitiba PR
Paulo Antonio Soares Jandaia Do Sul PR
Pedro Luiz Wilhelm Foz Do Iguaçu PR
Pedro Paulo Farias Matelandia PR
Rafael Podolan Pitanga PR
Reinaldo Machado Guaratuba PR
Renato Augusto Moreira Curitiba PR
Rene Crovador Curitiba PR
Rivadavia Bubniak Campo Largo PR
Ronaldo Schwartz Curitiba PR
Ronaldo Sergio Da Silveira Pato Branco PR
Ruy Laureci Alves Teixeira  Guarapuava PR
Sérgio Luiz Henden Piraquara PR
Turibio Paludo Mandirituba PR
Valmor Machado Curitiba PR
Vilson Luizete De Oliveira Maringá PR
Volnei Batista Malgarise Curitiba PR
Waldir Hamann Curitiba PR
Waldir Manes Curitiba PR
Walmyr Pinto Montenegro Curitiba PR
Luis Carlos Marinho Saquarema RJ
Luiz Alberto Da Silva Rio De Janeiro RJ
Marzuith Cosme De Souza Pyrrho Carmo RJ
Paulo Cesar Valentim Rio Das Ostras RJ
Ronaldo Alves Da Rocha Cachoeiras De Macacu  RJ
Hugo Nobre Cabral  Assu RN
Rubens Areias Silva Parnamirim RN
Olino Neri Zoche Vilhena RO
Acyndino Sampaio Dos Santos Canoas RS
Adagmar De Almeida Gomes Santa Maria RS
Adair Jacó Knobloch Igrejinha RS
Adalberto Reuter Campo Bom RS
Ademar José Lumertz Borges Tres Cachoeiras RS
Airton Inacio De Rosa São Leopoldo RS
Airton Jost Nova Hartz RS
Alceu Luis Rostirolla Osorio RS
Alessandro Maia Da Silva Porto Alegre RS
Alexandre Fries Taquara RS
Alexandre Rodolfo Boff Caxias Do Sul RS
Angela Maria Knob Dois Irmãos RS
Anibal Casimiro Marchetti (taxinha) Porto Alegre RS
Antoninho Luiz Vidor Erexim RS
Antonio Cardoso Porto Alegre RS
Antônio Moacir Lumertz Borges Tres Cachoeiras RS
Argeu Lima Veleda Bagé RS
Argeu Rocha Da Silva Capão Do Leão RS
Artur José Carneiro São Jeronimo RS
Bernardino Machado Da Silva Passo Fundo RS
Bernardino Marcos Martins (juca) São Leopoldo RS
Bruno Budde Porto Alegre RS
Carlos Alberto Marmitt Taquara RS
Carlos Antonio Cuccarolo Caxias Do Sul RS
Carlos Falkenberg Osório RS
Celso Arlindo Roehrs Santa Cruz Do Sul RS
Celso Schneider Ivoti RS
Claudio Eugenio Borges Balneario Pinhal RS
Claudio R. S. Jung Porto Alegre RS
Cledi Menezes Trindade Santa Maria RS
Cleomar Luiz Braun Taquara RS
Daltro Jorge Wengartner Mariante Porto Alegre RS
Diamantino Felipe Fernandes Cachoeirinha RS
Diogo Schirmer Campo Bom RS
Edilso Da Silva Campos Gravataí RS
Edson Catalan Larratea Santana Do Livramento RS
Elio Protásio Dal Moro Osório RS
Eloi Machado Da Silva Osório RS
Enoir Freitas Mota Torres RS
Erton Armando Da Fontoura Cardoso Porto Alegre RS
Eugen Marten Pelotas RS
Eulo Rigotti Viamão RS
Flavio Emilio Jost Nova Hartz RS
Floriano Steinmetz Capão Da Canoa RS
Francisco Cesar Valente De Oliveira Pelotas RS
Francisco Neri Lara Erechim RS
Frederico De Albuquerque Lacerda São Francisco De Paulo RS
Gildo Matusiak Viamão RS
Gilmar Sá Da Silva Taquara RS
Harri Nelson Kopereck Pelotas RS
Haslei Machado Fernandes Xangrilá RS
Helio José De Almeida Cacique Doble RS
Henrique Cezar De Salles Cunha Canela RS
Horley Félix São Leopoldo RS
Hugo Gerson Engel Porto Alegre RS
Hugo Timm São Lourenço Do Sul RS
Igor Flavio Schmidt Novo Hamburgo RS
Ilton Jose Simon Novo Hamburgo RS
Itamir Frantz Porto Alegre RS
Joas João Mendes Blank Capão Da Canoa RS
Joel Xavier Dos Santos Passo Fundo RS
Jorge Da Fonseca Bazacas Novo Hamburgo RS
Jorge Farias Canoas RS
Jorge Valerci Brodt São Leopoldo RS
Jose Luiz Knorst Santa Cruz Do Sul RS
Jose Luiz Vieceli Nova Araça RS
José Adriano Dos Santos Torres RS
José Aldir Guerra Porto Alegre RS
José Alfredo Martins Bento Porto Alegre RS
José Bernardo Lehnen Gravataí RS
José Carlos De Souza Monteiro Torres RS
José Placedino De Matos Capão Da Canoa RS
José Vitor Brum Ijui RS
João Claudio Ferreira Da Silva Lageado RS
João Dilson Da Cunha Moreira Santa Maria RS
João Nadir Braunn Sapucaia Do Sul     RS
João Nunes Da Silva Novo Hamburgo RS
Juarez Borges Fernandes Sãoleopoldo RS
Luis Fernando Sant Anna Nova Petropolis RS
Luis Francisco Viecelli Canoas RS
Luiz Antonio Hahn Taquara RS
Luiz Fernando Vasconcellos Silveira Osório RS
Marcio Rodrigues Alvares Porto Alegre RS
Marcus Eloy Muller Igrejinha RS
Maria Ines Alves Dos Reis Caxias Do Sul RS
Marilidia Galli Canela RS
Moacir De Souza Prestes Porto Alegre RS
Moret Molina Osório RS
Moreti Teixeira Vieira Arroio Dos Ratos RS
Nelso Dos Santos Silveira Sto Antonio Patrulha RS
Nilson Antonio Stefani Carlos Barbosa RS
Nival Roberto Mombach Esteio RS
Ocimar Deckmann Da Rosa Santana Do Livramento RS
Odalgiro Antonio Vieira Torres RS
Odilon Juarez Da Cunha Chaves Osório RS
Osmar Da Silvatavares Pelotas RS
Paulo Cesar Castro Moraes (chumbada) São Leopoldo RS
Paulo Jose Martins Xangrilá RS
Paulo Leonel Machado Da Rosa Imbé RS
Paulo Moraes Matzenbacher Santana Guaiba RS
Paulo Roberto Hoerlle Porto Alegre RS
Pedrinho José Fleck Igrejinha RS
Pedro Paulo Fernandes Torres RS
Pedro Da Silva Carlos Tres Cachoeiras RS
Regis Fernando De Brito Porto Alegre RS
Renato Zaccaron Gonzaga Porto Alegre RS
Rene Luis Farinon Farroupilha RS
Roberto De Souza Carvalho Imbé RS
Ronaldo Iranso Ramos Porto Alegre RS
Rui Mundstock Porto Alegre RS
Ruy Renato Vieira Siqueira Pelotas RS
Sérgio Luiz Da Silva Moutinho Novo Hamburgo RS
Sérgio Dos Santos Estância Velha RS
Valdir Schindler Igrejinha RS
Vitor José Michelin Erebango RS
Zeno Lang Carazinho RS
Alexandre Ubirajara Mayr Porto Alegre RS
Celso Nunes Cachoeirinha RS
João Carlos Lemos Garcia Porto Alegre RS
Rudimar De Tomasi Caxias Do Sul RS
Wilson Almiro Kirsch Novo Hamburgo RS
Carlos Alberto Batisti Brusque Sc
Astrides Mafra Junior Brusque SC
Adalberto Belisario Ramos Neto Florianópolis SC
Adelio Alves Blumenau SC
Adelmo Cesar Vieira Itapema SC
Ademir Félix(miro) Itapema SC
Ademir João De Amorim Florianópolis SC
Ademir De Souza Schroeder SC
Adilson Berg Blumenau SC
Adolar Marquardt Jaragua Do Sul SC
Adécio De Oliveira Machado Blumenau SC
Albanir Borges Coelho Araranguá SC
Alcemir Correa  Camboriú SC
Aleixo José Da Silva Itajaí SC
Alexandre Marcos  Alves Palhoça SC
Alfredo Beisheim Filho Lages SC
Alisson Paulo Ramos Joinville SC
Allex Wanderley De Farias Tijucas SC
Almir Cesar Gomes Joinville SC
Altair Pinto Da Silva Tres Barras SC
Altamiro Ivan Martins Florianópolis SC
Altamiro Dos Santos Bitencourt Joinville SC
Alteagas Machado Filho Joinville SC
Alécio Da Silva Camilo Arroio Do Silva SC
Americo Bellettine Duarte Criciúma SC
Amilton Gustavo Vieira Itapema SC
Anacleto Wenzel Itajaí SC
André Maggi Boff Sombrio SC
Angel Lenin Martinez Içara SC
Anselmo Deschamps Penha SC
Antonio Andreola Videira SC
Antonio Carlos Filomeno Machado Florianópolis SC
Antonio Carlos Schlichting Florianópolis SC
Antonio Edgar De Paris Florianópolis SC
Antonio Gilberto Estevam Garuva SC
Antonio Luiz Dalavechia Itapema SC
Antonio Luiz Nunes Laguna SC
Antonio Manoel Da Cunha São José SC
Antonio Ribeiro Azevedo Tijucas SC
Antonio Vilmar Coelho Medeiros Itapema SC
Antônio Carlos Da Silva Balneário Camboriú SC
Ari Fernandes Dos Santos Balneário Camboriú SC
Ari Neves Filho Itapema SC
Arlindo Bernardino Tavares Florianópolis SC
Armino Koche Balneário Camboriú SC
Arnaldo Ferreira Rio Do Sul SC
Arnaldo Jesus Bez Batti Urussanga SC
Arnoldo Alexandre Da Costa Filho São Francisco Do Sul SC
Artur Sandri Correia Pinto SC
Ary Agenor Liedtke Zortéia SC
Assis Brasil Maurique São José SC
Aureo  Miguel Martins Alves Balneário Camboriú SC
Benedito Feliciano Osaida Timbó SC
Bério Benevenuti Balneário Camboriú SC
Cairu Hack São Lourenço Do Oeste SC
Carlito Franzoi Rio Do Sul SC
Carlos Alberto Beppler Balneário Camboriú SC
Carlos Alberto Motter Balneário Camboriú SC
Carlos Cesario Pereira Itajaí SC
Carlos Cordeiro Filho São José SC
Carlos Humberto Filomeno Machado Florianópolis SC
Carlos Roberto Schmid Sombrio SC
Carlos De Paula Souza Chapecó SC
Celestino Granza Itajaí SC
Celestino Oechsler Itapema SC
Celso Barbosa Wolf Florianópolis SC
Celso Klaar Ibirama SC
Celso Kunz Palhoça SC
Celso Luiz Motter Balneário Camboriú SC
Celso Reichert Ascurra SC
Celso Vitctorino Bombinhas SC
Celso Da Rosa Luiz São José SC
Cesar Gohr Brusque SC
Ciro Almir Pontarolo Canoinhas SC
Claudio Finta Jaragua Do Sul SC
Claudio Schulze Itapema SC
Claudir De Nardi Videira SC
Cleonoir Carlos Bergenthal Palhoça SC
Clovis Grandmaison Chapecó SC
Célio Schlingmann Pomerode SC
Daniel Silva Canelinha SC
Danilo Dalmolin Concórdia SC
Darci Pandini Presidente Getulio SC
Darcilo Luiz Webber Balneário Camboriú SC
Darcio José Chiste Indaial SC
Deivid M. Carvalho Criciúma SC
Denise Kruger Zilz Jaragua Do Sul SC
Denise Scheidt Pomerode SC
Dilcei Demetrio Balneário Rincão SC
Ditmar Elert Timbó SC
Djalma Rodrigues Tubarão SC
Edair Rodrigues De Brito Criciúma SC
Edilson Jung Rio Do Sul SC
Edison Luiz Segantini São Francisco Do Sul SC
Edson Carlo De Campos Timbó SC
Edson Edno Valgas Florianópolis SC
Edson Fortunato Neves Florianópolis SC
Edson Rubem Muller Brusque SC
Edson Da Silveira São José SC
Egolf Taschner Jaragua Do Sul SC
Eliel Cardoso Dos Santos Criciúma SC
Eloy Cipriani Rio Dos Cedros SC
Elson Fetter Blumenau SC
Emerson Rosa Dos Santos São José SC
Enio Da Silva Soares Junior Florianópolis SC
Eno Jaco Mattjie Camboriú SC
Eraldo Vieira De Medeiros Tubarão SC
Erci Schoenfelder Jaragua Do Sul SC
Ercio Buzzi Guaramirim SC
Erico Rodrigues Machado Palhoça SC
Erico Schneider Gramado SC
Erminio Knoch Balneário Camboriú SC
Euclides Motter Balneário Camboriú SC
Euclides Dos Santos Blumenau SC
Eugenio Cesar Stramosk Rio Do Sul SC
Euriclides Israel Dos Santos Blumenau SC
Evaldo Duarte Espíndola Jaguaruna SC
Evaldo Inacio De Souza Indaial SC
Evelásio Perini Laurentino SC
Everton Luis Leandro Florianópolis SC
Fabio Sumara Custódio Criciúma SC
Fernando Volpato Urussanga SC
Flavio Ivandel Valerio Florianópolis SC
Flavio Luiz Perotti Concórdia SC
Flávio Da Igreja Balneário Camboriú SC
Francisco Paulino Soares Araranguá SC
Frederico Arnoldo Pletz Balneário Camboriú SC
Genil Constâncio Blumenau SC
Geraldo Safanelli Guaramirim SC
Gerson. L. S. Soares  São José SC
Getúlio Barreto De Souza Criciúma SC
Gilberto Luiz Gonzaga Porto Belo SC
Gilberto Spindola Biguaçu SC
Gilson Damasio Dos Santos Concórdia SC
Gilson Souza Dias Imaruí SC
Graça Soares (gracita) Itapema SC
Guido Valcirio Niehues Braço Do Norte SC
Guillermo Cristian Dourtanis Joinville SC
Harald Kurt August Weiss Itapema SC
Haroldo Alves Filho Florianópolis SC
Harry Perusin Concórdia SC
Heinz Swarowsky Rio Do Sul SC
Heitor Da Rosa De Oliveira Balneário Camboriú SC
Helcio Goulart Criciúma SC
Henrique Manoel Patrício Indaial SC
Henrique De Azevedo Biguaçú SC
Hermelino Hermogenes Teixeira (mentus) São José SC
Humberto D\avila Rufino Florianópolis SC
Hélio Bertoli Joinville SC
Hélio Domingos Da Rosa Florianópolis SC
Hélio Marques Martins Criciúma SC
Idair Polesello São Lourenço Do Oeste SC
Irapoan Palermo Pereira Jorge Florianópolis SC
Irineo Sampietro Xanxerê SC
Irineu Antonio Bidinoto Laguna (internacional) SC
Irma Pacheco Locks Criciúma SC
Ivan Falk Pomerode SC
Ivan José Sophiatti Balneário Camboriú SC
Ivanir João Polesello São Lourenço Do Oeste SC
Ivete Teresinha Sommavilla Balneário Camboriú SC
Ivo Baldo Itapema SC
Ivo Liesenberg  Piçarras SC
Ivonir Jose Rotta Caçador SC
Jadir Pedrini Brusque SC
Jaime João Pasqualini Rio Do Sul SC
Jaime Rodolfo Pires Florianópolis SC
Jaime Souza Soares  Imbituba SC
Jair Angelo André Orleans SC
Jair João Cuareli Joinville SC
Jairo Barsan Rio Do Sul SC
Jairo Eustaquio De Rezende Bombinhas SC
Jaison Luis Leite Brusque SC
Janice Tereza Manarin Volpato Urussanga SC
Janor Bianchini Braço Do Norte SC
Jeferson Jair Marquis (jairzinho) São José SC
Jefferson Luiz Kravchychyn Florianópolis SC
Jefferson Otto Schroeder Indaial SC
Jenoir José Passolini Chapecó SC
Jessé Carlos Alves Itajai SC
Joanir Alves   Tiburcio Blumenau SC
Jociel Dos Santos Joinville SC
Jorge João Clock Joinville SC
Jorge Luiz Pigat Zuchowski Florianópolis SC
Jorge Oliveira Neto Florianópolis SC
Jorge Pereira Dos Santos Sangão SC
Jose Amilton De Souza Farias Lages SC
Jose Gercino Silva Itajaí SC
Jose Luiz Siemann Itajaí SC
José Airto De Medeiros Paulo Lopes SC
José Albino Mathias Florianópolis SC
José Amilton Pereira Guaramirim SC
José Andrade Junior Piratuba SC
José Antonio Kunz Içara SC
José Batista Da Silva Rio Do Sul SC
José Benedito Sallum Itapoá SC
José Carlos Hawerroth  Criciúma SC
José Carlos Uzeika Blumenau SC
José Claudino Rodrigues Rio Do Sul SC
José Eduardo Stramosk Balneário Camboriú SC
José Fernando De Mattos Jaragua Do Sul SC
José Floriano Da Silva Garuva SC
José Gilson Dos Santos Brusque SC
José Jaime Uliano Braço Do Norte SC
José Jovito Dos Santos Florianópolis SC
José Junkes Gaspar SC
José Kolling Chapecó SC
José Luiz Ramos Brusque SC
José Marcelo Marcolino Palhoça SC
José Moacir Petters Blumenau SC
José Nilto Garcia Araquari SC
José Paulo Da Rosa Sombrio SC
José Paulo Pulceno São José SC
José Pedro Chaves Xanxerê SC
José Ricardo Latrônico Paulo Lopes SC
José Thales Puccini Joinville SC
José Volney De Souza Armazem SC
José Walter B. Tarrago Joinville SC
José Da Silva Filho São José SC
José Dos Santos Pacífico Laguna SC
Jovelino Pereira Indaial SC
João Alberico Zaions Xanxerê SC
João Carlos Xavier Florianópolis SC
João Celso Dos Santos Criciúma SC
João Conrado Peixoto Porto Belo SC
João Francisco De Alcantara Silva Biguaçú SC
João Jacob De Andrade Biguaçu SC
João José Acacio De Souza São José SC
João José Da Silveira Barra Velha SC
João Luiz Pereira São José SC
João Paulo Schmalz Joinville SC
Juliana Schaufelberger Brusque SC
Jurandir Hanemann Indaial SC
Jurandir De Oliveira Indaial SC
Ladmar Monteiro Aguiar Criciúma SC
Laudir Tiecher Xanxerê SC
Ledemar Martinho Dos Santos Itajaí SC
Lenine Lori Brocca Balneário Camboriú SC
Leonides Fronza Balneário Camboriú SC
Leonildo Siqueira São José SC
Lindomar Bastos Itajaí SC
Lourival Martins Tubarão SC
Luciano Nelson Silveira Florianópolis SC
Luciano Oriano Florianópolis SC
Luis João São Francisco Do Sul SC
Luiz Antonio Schmidt Florianópolis SC
Luiz Carlos Mafra Barra Velha SC
Luiz Carlos Rodrigues São Francisco Do Sul SC
Luiz Carlos Dos Santos Itajaí SC
Luiz Francisco Campos Florianópolis SC
Luiz Paulo Andrade Fausel Pomerode SC
Luiz Plebani Navegantes SC
Luiz Rodney Mello Florianópolis SC
Luiz Ubialli Sobrinho Piratuba SC
Manoel Abel Luz Florianópolis SC
Manoel José De Carvalho Criciúma SC
Manoel Veríssimo De Souza São José SC
Marcelo Amorim São José SC
Marcelo Coltro Florianópolis SC
Marcelo Rosa  Pomerode SC
Marcio José Girardi Brusque SC
Marcio Oreano Florianópolis SC
Marco Antonio Thume Palhoça SC
Marcos Antônio Leandro Rio Do Sul SC
Marcos Aurelio Groh Brusque SC
Marcos Euclides Vieira Canoinhas SC
Marcos De Campos Balneario Barra Do Sul SC
Marcos Dos Santos Blumenau SC
Maria José Leite Itajaí SC
Marino Patrício Indaial SC
Mario Felippi Joinville SC
Mario Vogel Sanger Palhoça SC
Martin Wolter Indaial SC
Mauricio Aurelio Dos Santos Florianópolis SC
Mauricio De Borba Itajai SC
Mauro Batista De Sousa Florianópolis SC
Maykon Siqueira Palhoça SC
Milton Neumann Xanxerê SC
Moacir Ataide Claudio Criciúma SC
Moair Lindolfo Luz Florianópolis SC
Natalino Nandi Rodrigues Joinville SC
Neivo Francisco Valentini Florianópolis SC
Nelci Blázio Pedroni Balneário Camboriú SC
Nelsi Felisberto Da Silva Rio Do Sul SC
Nelson Antonio Silveira São José SC
Nelson Fonseca Mattos São José SC
Nelson Grau Souza Rio Do Sul SC
Nelson José Dornbusch Guaramirim SC
Nelson Machado Imbituba SC
Nelson Vieira Itajaí SC
Neoli Lauro Stumm Itapema SC
Nezia Maria Mai São José SC
Nildo Heinzen Tubarão SC
Nillo Dos Santos Junior Indaial SC
Nilson Adílio Soares Içara SC
Nilson Berttollo Itapema SC
Nilson Bialeski Marcineiro Urussanga SC
Nilto José Machado Florianópolis SC
Nilton Batista Balneário Camboriú SC
Nilton Buttendorf Blumenau SC
Nilton Domingos Tijucas SC
Niovaldo Julian Pizolati Alves Rio Negrinho SC
Nivaldo Vidal Pizolati Alves Criciúma SC
Olibio Eleoterio Itapema SC
Osvaldo Barchfeld São José SC
Osório Jonatas Calixto De Menezes Florianópolis SC
Otacilio Tupancireta De Azevedo Joinville SC
Paulo Afonso Espindola Itajaí SC
Paulo Cesar Kleine Blumenau SC
Paulo Cesar Ribeiro Da Silva São José SC
Paulo James Dos Santos Palhoça SC
Paulo Luiz Correa Imbituba SC
Paulo Manoel Serafim Sangão SC
Paulo Manuel Vieira Rio Do Sul SC
Paulo Pickler Dacoregio Balneário Camboriú SC
Paulo Roberto Cardoso Dos Santos Balneário Camboriú SC
Pedro Alves Inocencio Siderópolis SC
Pedro Antonio C. Pereira Balneário Camboriú SC
Pedro Augusto Ludwig Piratuba SC
Pedro Emilio Da Silva Palhoça SC
Pedro Martins São José SC
Pedro Paulo Marcelino Tubarão SC
Pedro Paulo Nunes Araranguá SC
Pedro De Oliveira Brusque SC
Raimundo Koepp Rio Do Sul SC
Raimundo Neckel Itapema SC
Raul Savi Inocêncio Siderópolis SC
Raul Seára Néto Bombinhas SC
Reginaldo Evaristo Antonio Palhoça SC
Reinaldo Almeida Batista Florianópolis SC
Reinaldo Matos Nunes São Joaquim SC
Renato André Luz Palhoça SC
Renato Bini Itajaí SC
Renato João Enzweiler Pinhalzinho SC
Renato Soares Pereira Imbituba SC
Renato Sturmer São Leopoldo SC
Reno Falk Pomerode SC
Ricardo Harger Martins São José SC
Ricardo Névio Machado Martins Gravatal SC
Richard Gomes De Carvalho Imbituba SC
Roberto José Gaido Florianópolis SC
Roberto Luiz Colaço  Florianópolis SC
Roberto Valentim Zanchet Joinville SC
Rodrigo Wippel Itajaí SC
Rogerio Tecilla Jaragua Do Sul SC
Rogério Nunes Florianópolis SC
Roland Roberto Heil Itapema SC
Romualdo Tadeu Maffioletti Joinville SC
Ronei Darossi Joinville SC
Ronei Luiz Silvano Joinville SC
Roni Luiz Kerber Balneário Camboriú SC
Rubens Siemann Bombinhas SC
Rubimar Geron Itapema SC
Rufino De Andrade Balneário Camboriú SC
Rui Antonio Pazinato Xanxerê SC
Rui Knop Indaial SC
Salustiano Luiz De Souza Joinville SC
Samir Luis Censi Joinville SC
Samuel De Oliveira Brusque SC
Sandro Jose Pamplona Gaspar SC
Sandro Nascimento Florianópolis SC
Sebastião Sérgio Rocha Itapoa SC
Sergio Carlos Rangel Biguaçu SC
Sergio Dietrich Brusque SC
Sergio José Jachowicz Canelinha SC
Sergio Luiz Farias São José SC
Sergio Mauro Motter Balneário Camboriú SC
Sergio Moritz Bombinhas SC
Sergio Silveira Balneário Camboriú SC
Sergio Utsig Chapecó SC
Sidnei Bernardi Correia Pinto SC
Sidney Esmeraldino Ribeiro Florianópolis SC
Sidney Petroski Blumenau SC
Silvio Braz Fraga São José SC
Silvio Osni Vieira Blumenau SC
Silvio Osvaldo Martins Biguaçu SC
Sioney Xavier De Carvalho Joinville SC
Tarcisio Da Boite São Lourenço Do Oeste SC
Telmo Costa  Biguaçú SC
Timotio De Oliveira Gonçalves Capivaria De Baixo SC
Tito Bortolato Itapema SC
Ubiratan Viscont Brusque SC
Valdecir Novinski Balneário Camboriú SC
Valdemar Pereira Carpes Florianópolis SC
Valdir Dagnoni Itajai SC
Valdir Melo Da Silva Laguna SC
Valerio Antunes Tubarão SC
Valmir Vieira Joinville SC
Valmor Tribess Blumenau SC
Valter José Resende Balneário Camboriú SC
Vanderlei Simones   Carrerinha Trombudo Central SC
Vandriano Da Luz Tavares Joinville SC
Vanio Nunes Tiskoski Sombrio SC
Verginio Augusto Colombo Criciúma SC
Vicente Laudelino Dos Santos Florianópolis SC
Vilmar João Amorim Florianópolis SC
Vilson Luiz Hoffmann São José SC
Volnei José Rosa Tubarão SC
Wanderlei Demboski Criciúma SC
Wigold Beck Balneário Camboriú SC
Wilson Kretz Timbó SC
Wilson Luiz Zanella Itapoá SC
Wilson Schroeder Indaial SC
Zulmar Capanema Joinville SC
Zélio Carlos Espindola Itajaí SC
Jaime Souza Pinto Florianópolis SC
Vilson Natalio Silvino Tijucas SC
João Dacio Das Neves Filho. Aracaju se
Joao Dacio Das Neves Filhos Aracaju SE
Alexandre Franke Garcia São Paulo SP
Adilson Geraldo Barbin Holambra  SP
Adolfo Messias Antonio Ribeirão Preto SP
Airton Latrofe Guaratinguetá SP
Alberto Andrade Gabriel Guaratinguetá SP
Antonio Alher Sorocaba SP
Antonio Jeronimo Da Silva Santos SP
Artur Rodrigues Alves Promissão SP
Carlos Alberto Vogas Ribeiro Ribeirão Preto SP
Carlos Eduardo Cau Embu Guaçu SP
Carlos Puga Cambiaghi Peruibi SP
Cassiano Pereira Da Silva Cerqueira Cesar SP
Claudio Barbosa Osasco SP
Daniel Daher Santana De Parnaiba SP
Duracel (nivaldo Baldo) São Paulo SP
Edison Mitsuhide Kobo São José Dos Campos SP
Eliseu Antonio Tosseto Neto São Sebastião SP
Euclides Alberto De Antonio São Caetano Do Sul SP
Fernando Julian Cerdeira Ogazon Roseira SP
Fernando Das Neves De Castro São Paulo SP
Floripes Mateus Granado Ribeirão Preto SP
Francisco Bacchi Praia Grande SP
Helio Pereira De Magalhães São Paulo SP
Iole Pasqualini Menezes Votanrantim SP
Jair Leite De Oliveira São Caetano Do Sul SP
Jose Eduardo Nogueira Villela São Paulo SP
Josué Ferreira Ribeiro São João Boa Vista SP
José Aparecido Bianchi Lopes Jundiaí SP
José Carlos Flores São Paulo SP
José Claudenes Gianfrancesco Jundiaí SP
José Nobre De Freitas Araçatuba SP
José Oswaldo Ramos Junior São Paulo SP
João Batista Luzia Guarulhos SP
João Carlos Guerrer Flórida Paulista SP
João Rebeles Reis Araçoiaba Da Serra SP
João Vieira De Paula Peruibi SP
Jurandir Martinelli Sta Barbara Do Oeste SP
Jurandir Paschoalete São Jose Do Rio Preto SP
Luiz Carlos Da Silva Sumaré SP
Luiz Gustavo Musarra Atibaia SP
Manoel Lavagnolli Gonçalves Itupeva SP
Marcelo Nunes  Botucatu SP
Mario Luiz Carneiro Costa Presidente Prudente SP
Mario Rosa Caçapava SP
Mauro Henrique De Lima Taboão Da Serra SP
Maximiliaan Janssen Holambra  SP
Nelcy De Fátima Berbel France São Paulo SP
Nilson Dos Santos Cosmopolis SP
Nilton Cardoso Sorocaba SP
Osvaldo Modesto Cerqueira Cesar SP
Otavio Araujo Neto Itanhaém SP
Paulo José Dos Santos Cotia SP
Paulo Sandro Assis SP
Paulo Soares De Almeida Sumaré SP
Pedro Fornazari Netto São Sebastião SP
Roberto Mikolajunas São Caetano Do Sul SP
Roberto Solano Junior São Paulo SP
Sergio Luis Baldasin Santo André SP
Sidnei Jorge Hee Piratininga SP
Sérgio Antônio Castaldelli Primavera Do Leste SP
Valter Jose Rubira Valinhos SP
Wilson Roberto Moreira São Bernardo Do Campo SP